Dárkový poukaz

Drobečková navigace

Úvod > Ubytování > Recenze

Recenze

JARNÍ SEZÓNA 

MARKÉTA + ESTER + SÁRA, MEGI A ROXI 

Děkujem za milé přivítání a hezký pobyt. Všichni jsme jsi to užili a odpočinuly po náročných dnech. Skvělé jídlo i pro psy dobroty. Rádi bych se jsem vrátili. Děkujem. Haf haf 

 

LÍDA, VAŠEK, TEO + BELLA

Domeček na stromě jsme si všichni moc užili. Moc děkujeme za to, že jsme sem mohli se psem, nikde jinde na naši čtyřnožku nečekalo přivítání + dobrůtka k tomu, velmi si toho vážím. ♥ I když moc nevyšlo počasí, přesto jsme vyrazili do krásného okolí a užili si klidu a pohody. Děkujeme ! 

 

ZUZKA A KUBA

Noc v domku na stromě jsme si moc užili a opravdu nám nic nechybělo. Jediná škoda je, že to moc rychle uteklo. :-) Za vše mnohokrát děkujeme.

 

ZIMNÍ SEZÓNA 2022/2023

 

LUCIE

Krásné, útulné ubytování.
Vše, co potřebujete zde najdete, pohodlná postel, vybavená kuchyňka s dobroty, pěkný sprchový kout a úžasný výhled do přírody.
Musím zmínit i velmi milou paní, která nám domeček na stromě předávala - děkujeme.

 

MÁJA A ONDRA

Našli jsme zde odpočinek, který jsme po náročném roce velmi potřebovali. Návštěva zde předčila veškerá naše očekávání a to nejen vybavením a krásou okolní přírody, ale i nadstandardními službami, za které by se nemusel stydět ani 6* hotel. Děkujeme! 

 

TERKA A MATĚJ

Děkujeme za krásné ubytování, velmi jsme si pobyt zde užili. Domeček je skvěle vybaven a nic nám tady nechybělo. Překvapilo nás množství občerstvení, které na nás čekalo. Moc děkujeme!

 

KATKA A VIKTOR

S pobytem u Vás jsme byli velmi spokojeni. Měli jsme zde vše, co jsme potřebovali a mnohem víc. Rádi se sem budeme vracet a moc děkujeme za úžasný přístup a nezapomenutelný pobyt.  

 

TERKA A ANTONÍN

Při příjezdu velmi milé přivítání a milý přístup. Krásný domeček a ještě lepší kadibudky. V domečku je vše, co člověk na pár dní potřebuje. Pobyt zde jsme si velice užili, za tu cestu to opravdu stálo. Děkujeme. ☼

 

KAČA A HANČA

Naše jarní dovolená už vypadala skoro beznadějně, když v tom jsme narazily na Váš útulný treehouse. Domeček je krásně vybaven, nalezly jsme tu ticho a útulno, které jsme hledaly. Děkujeme za milý a vstřícný přístup, skvělé občerstvení a typy na kamínky. Rády se vrátíme. :) 

 

IVET A RÍŠA

Děkujeme za skvělý přístup a milou paní, která nás ubytovala. Pobyt zde jsme si náramně užili , utekli jsme z městského bytu do lesa, kde byl neskutečný klid. Nic nám tu nechybělo, byli jsme moc spokojeni. Byla to naše první dovolená s miminkem v bříšku. ♥ Moc děkujeme. ♥

 

HANKA A HOLKY

Srdečné díky za splnění dětského snu o pobytu v domečku na stromě. ♥ Děkujeme za báječný všestranný servis.