Dárkový poukaz

Drobečková navigace

Úvod > Ubytování > Recenze

Recenze

LETNÍ SEZÓNA 2023

 

MARTÉTA A ZDENDA ZÁMEČTÍ

Paráda, takhle jsme si to představovali. Ještě děkujeme za objednané slunečné počasí. Takže vše krásné, musíme přijet na dýl. Bezva domyšlené a propracované detaily k pohodovému užívání si. Ať se daří, až pojedete na sever, zastavte se na zámku Hořiněves. 

PS: Bramborový chleba a čokoláda. ♥

 

 

MARTA A JIRKA 

Děkujeme za krásný čas k relaxaci a zklidnění. 

 

SIMONA + STANISLAV + ELLA 

Děkujeme za pěkný pobyt. Vše jsme si užili. (i klíšťata) Sluníčko, procházky.  Děkujeme.  

 

SABČA A PEŤAN

Děkujeme za krásný odpočinek, je tu božský klid. Nic nám tu nechybělo, byli jsme moc spokojeni. množství občerstvení nás velice mile překvapilo, takže jsme si dopřáli báječnou snídani s úžasnou kávou a hlavně se skvělým výhledem a tichem. Za všechno mnohokrát děkujeme.

JARNÍ SEZÓNA 2023 

KNAPPOVI

Bylo to zde perfektní, úžasný, skvělý. Moc díky ♥

PS: Tma moc tmavá. Ticho moc tiché. Pohoda moc pohodová. Prostě nej ♥. 

 

JULIE and NOLLAN

We had amazing time in this treehouse and warm welcom from Jiri. Nature around is amazing and relaxing. Thank you very much! 

 

MARTIN A KAČKA ♥ (Jihlava)

Moc jsme si to tu užili. Předčilo to naše očekávání, opékání buřtů se všem moc líbilo. Je tu klid, ticho, ale bylo tu i dobrodružství! Ale počasí moc nevyšlo. Treehouse je moc dobrý nápad. :-) 

 

MARUŠKA A FRED

Nikdy není pozdě si splnit dětský sen o domečku na stromě. A tento předčil naše očekávání ve všech směrech - tma byla tma - ticho bylo ticho - kadibudky nám připomněli " S tebou mě baví svět". Bohaté občerstvení a vůbec za ten nápad. :-) 

ALICE

Útulné, krásné prostředí. Nejlepší relax v tom tichu. 

 

HONKOVI

Děkujeme za krásné dny ve Vašem TreeHousu. Milé přivítání, všeho dostatek a ještě i opékání špekáčků. Takový odpočinek jsme potřebovali. :-) 

 

BÁRA A JIRKA

Mockrát Vám děkujeme za krásný pobyt ve Vašem domečku.Počasí nám bohužel moc nepřálo, ale nenechali jsme se odradit. I přesto jsme si rozdělali oheň a opekli pár buřtů. U ohně jsme pak seděli až do setmění, tak krásný klid a ticho jsme už dlouho potřebovali. Domeček je krásně vybaven, opravdu nic nám tu nechybělo. Ještě jednou velké díky a určitě jsme tu nebyli naposled. 

MARKÉTA + ESTER + SÁRA, MEGI A ROXI 

Děkujem za milé přivítání a hezký pobyt. Všichni jsme jsi to užili a odpočinuly po náročných dnech. Skvělé jídlo i pro psy dobroty. Rádi bych se jsem vrátili. Děkujem. Haf haf 

 

LÍDA, VAŠEK, TEO + BELLA

Domeček na stromě jsme si všichni moc užili. Moc děkujeme za to, že jsme sem mohli se psem, nikde jinde na naši čtyřnožku nečekalo přivítání + dobrůtka k tomu, velmi si toho vážím. ♥ I když moc nevyšlo počasí, přesto jsme vyrazili do krásného okolí a užili si klidu a pohody. Děkujeme ! 

 

ZUZKA A KUBA

Noc v domku na stromě jsme si moc užili a opravdu nám nic nechybělo. Jediná škoda je, že to moc rychle uteklo. :-) Za vše mnohokrát děkujeme.

 

ZIMNÍ SEZÓNA 2022/2023

 

LUCIE

Krásné, útulné ubytování.
Vše, co potřebujete zde najdete, pohodlná postel, vybavená kuchyňka s dobroty, pěkný sprchový kout a úžasný výhled do přírody.
Musím zmínit i velmi milou paní, která nám domeček na stromě předávala - děkujeme.

 

MÁJA A ONDRA

Našli jsme zde odpočinek, který jsme po náročném roce velmi potřebovali. Návštěva zde předčila veškerá naše očekávání a to nejen vybavením a krásou okolní přírody, ale i nadstandardními službami, za které by se nemusel stydět ani 6* hotel. Děkujeme! 

 

TERKA A MATĚJ

Děkujeme za krásné ubytování, velmi jsme si pobyt zde užili. Domeček je skvěle vybaven a nic nám tady nechybělo. Překvapilo nás množství občerstvení, které na nás čekalo. Moc děkujeme!

 

KATKA A VIKTOR

S pobytem u Vás jsme byli velmi spokojeni. Měli jsme zde vše, co jsme potřebovali a mnohem víc. Rádi se sem budeme vracet a moc děkujeme za úžasný přístup a nezapomenutelný pobyt.  

 

TERKA A ANTONÍN

Při příjezdu velmi milé přivítání a milý přístup. Krásný domeček a ještě lepší kadibudky. V domečku je vše, co člověk na pár dní potřebuje. Pobyt zde jsme si velice užili, za tu cestu to opravdu stálo. Děkujeme. ☼

 

KAČA A HANČA

Naše jarní dovolená už vypadala skoro beznadějně, když v tom jsme narazily na Váš útulný treehouse. Domeček je krásně vybaven, nalezly jsme tu ticho a útulno, které jsme hledaly. Děkujeme za milý a vstřícný přístup, skvělé občerstvení a typy na kamínky. Rády se vrátíme. :) 

 

IVET A RÍŠA

Děkujeme za skvělý přístup a milou paní, která nás ubytovala. Pobyt zde jsme si náramně užili , utekli jsme z městského bytu do lesa, kde byl neskutečný klid. Nic nám tu nechybělo, byli jsme moc spokojeni. Byla to naše první dovolená s miminkem v bříšku. ♥ Moc děkujeme. ♥

 

HANKA A HOLKY

Srdečné díky za splnění dětského snu o pobytu v domečku na stromě. ♥ Děkujeme za báječný všestranný servis.